Szukaj
Close this search box.
Picture of Redakcja

Redakcja

Gry planszowe, worki, zabawki i gadżety turystyczne dla dzieci

Jakie gadżety z nadrukiem sprawdzą się w akcji promocyjnej Twojej marki w okresie wakacyjnym?

Gadżety z logo marki – jak je wykorzystać?

Promocja firmy przy użyciu akcesoriów z jej logo to świetny sposób, by zdobyć sobie sympatię klientów, ich przywiązanie, przyjemne skojarzenia, a także poszerzyć to grono o kolejne osoby. Firmy najczęściej wręczają gadżety, gdy ktoś dokona większych zakupów, ale również podczas targów i innego rodzaju eventów branżowych. Doskonale sprawdzają się też do obdarowania pracowników oraz ich bliskich. Bardzo popularną praktyką jest rozdawanie drobiazgów z logo marki uczestnikom rodzinnych pikników firmowych oraz tych miejskich, imprez z okazji Dnia Dziecka, Święta Rodziny itp.

Gadżety dokładane są także do świątecznych paczek dla pracowników oraz tych wysyłanych do kluczowych kontrahentów z życzeniami.

Warto zastanowić się przez chwilę nad tym, gdzie można spotkać potencjalnych klientów, by zwiększyć rozpoznawalność marki. Niektóre firmy wysyłają drobne akcesoria ze swoim logo do sklepów, by dodawały je klientom do zakupów.

Gadżety na lato – w co warto zainwestować w sezonie wakacyjnym?

Sezonowe akcesoria to fantastyczny pomysł, szczególnie jeśli są praktyczne i szybko znajdą zastosowanie. Na tym Ci właśnie zależy, by ludzie używali to, co im zaoferujesz, by przywiązywali się do marki, rozpowszechniali ją. Właściwy wybór gadżetów jest ogromnie istotny i ma niebagatelny wpływ na rezultat całej akcji.

Już w kwietniu można rozpocząć zamawianie i dystrybucję artykułów reklamowych, które przydadzą się podczas wakacji. Wybieraj te najbardziej trafiające w potrzeby Twojego modelowego klienta. Jeżeli w grupie docelowej masz rodziców lub ich pociechy, postaw na praktyczne gadżety turystyczne dla dzieci. Mogą to być worki, plecaki, odblaski, piłki, peleryny przeciwdeszczowe w kulce, czapki, kosmetyczki, latarki. Przydadzą się podczas rodzinnych wakacji, ale również na samodzielnych koloniach. W tym ostatnim przypadku gadżety reklamowe mogą świetnie zastąpić np. drogie okulary przeciwsłoneczne, plecak, które mogą się w takich warunkach zgubić lub np. jasną markową czapkę, która po kilku wycieczkach do lasu, mogłaby już nigdy nie dojść do siebie.

Jakie jeszcze gadżety na lato są godne uwagi? Przede wszystkim gry planszowe i zabawki. Ekologiczne karty z recyklingu, estetyczne drewniane bierki, urządzenie do robienia baniek, skakanka oraz kości to zabawki, które są mile widziane chyba w każdym domu, w którym są dzieci. Bardzo fajnie sprawdzą się też okulary przeciwsłoneczne, klapki, torby plażowe oraz kubki metalowe na biwak bądź termiczne, ułatwiające podróżowanie z ulubionym ciepłym lub schłodzonym napojem.

Dopasuj akcesoria do polityki marki

Wybierając gadżety reklamowe, koniecznie weź pod uwagę ich jakość, by pokazać, że Twoja firma nie uznaje półśrodków i nie inwestuje w bezwartościowe rzeczy. Jeżeli propaguje ona ruch na świeżym powietrzu, spędzanie czasu z bliskimi czy życie w duchu eko, koniecznie wyraź to akcesoriami ze swoim logo. Podaruj swoim klientom gadżety sportowe, turystyczne, albo te powstałe z materiałów z recyklingu. Podkreśl to, co jest dla marki ważne.

Artykuł zewnętrzny.

Udostępnij
Picture of Redakcja

Redakcja

Materiał przygotowany przez redakcję serwisu WarsztaTIK.edu.pl

Ostatnie wpisy