Redakcja

Redakcja

4 pomysły na prezenty dla małego fana motoryzacji

Masz w domu miłośnika samochodów? Wykorzystaj zbliżającą się okazję i spraw prezent małemu fanowi superszybkich aut. Na jazdę próbną swoim ulubionym modelem musi jeszcze poczekać, ale poza nią masz jeszcze mnóstwo opcji na niespodziankę, którą będzie wspominać tygodniami.

Wystawa lub muzeum motoryzacyjne

W Twojej okolicy otworzyło się właśnie muzeum starych aut? A może z tymczasowym pokazem przyjedzie producent jednej z najpopularniejszych światowych marek? Wyszukaj w Internecie dostępne możliwości w niewielkiej odległości od Twojego miejsca zamieszkania i zarezerwuj bilety na wspaniałą wycieczkę ze swoim dzieckiem. Mały miłośnik samochodów z pewnością ucieszy się, mogąc podziwiać z bliska bardzo rzadkie lub niedostępne na co dzień auta. Przy odrobinie szczęścia traficie na sklep z pamiątkami, gdzie zaopatrzysz swoją pociechę w miniaturkę jednego z modeli lub magnes na lodówkę.

Zabawa na gokartach

Twoje dziecko bardzo chciałoby sprawdzić się na torze? Wybierzcie się wspólnie na tor kartingowy! Już kilkulatki mogą śmiało ścigać się na gokartach bez obaw o ich bezpieczeństwo. W okolicy z pewnością znajdziesz tor, na którym będziecie mogli śmigać z rodziną i przyjaciółmi. Twoja pociecha sprawdzi się w nowych warunkach i poczuje namiastkę prawdziwych wyścigów. Uwaga! Istnieje ryzyko, że Twoje dziecko nie będzie chciało wracać do domu!

lego infografika motoryzacja

Zdalnie sterowany model samochodu

Niewielka, zdalnie sterowana wyścigówka to marzenie każdego małego miłośnika samochodów. Autko z napędem pozwala na długie godziny beztroskiej zabawy w domu, ogrodzie lub na placu zabaw. Zasady sterowania niewielką zabawką pojmie już trzylatek. Jeżeli koledzy Twojego dziecka mają podobne autka w swoich kolekcjach, możecie zorganizować wspaniałe wyścigi!

Model auta z klocków LEGO® do samodzielnej konstrukcji

Przyjemnie bawić się miniaturką samochodu, ale jeszcze lepiej zbudować ją samodzielnie! Wybierz jeden spośród kilkudziesięciu unikalnych modeli, dostosowując stopień trudności do wieku małego konstruktora. W kolekcji motoryzacyjnej LEGO® znajdziesz Ferrari, Lamborghini, Porsche i wiele innych replik popularnych samochodów. Wybierz tę, o której Twoje dziecko mówi najczęściej i podaruj mu z okazji jego święta. Szeroki uśmiech na małej buzi i godziny wciągającej zabawy gwarantowane!

Artykuł dostarczony przez partnera strony.

Udostępnij
Redakcja

Redakcja

Materiał przygotowany przez redakcję serwisu WarsztaTIK.edu.pl

Ostatnie wpisy

akwarium dla dziecka

Jak założyć akwarium dla dziecka?

Chyba nie ma dziecka, które nie przechodziły by przez tę fazę… “Mamo, tato, jak chcę jakieś zwierzątko!”. To naturalna kolej