Szukaj
Close this search box.
Picture of Redakcja

Redakcja

iPhone 15 – czy nowy model przewyższył konkurencję po debiucie?

Debiut najnowszego iPhone 15 już się odbył i jak zawsze nie obyło się bez niespodzianek. Premiera iPhone zawsze wzbudza wiele emocji, a eksperci prześcigają się w opiniach związanych z nowymi funkcjami. Jak było tym razem? Czy najnowszy iPhone 15 będzie na topie list sprzedażowych?

Co nowego oferuje iPhone 15?

Każdy nowy model iPhone jest lepszy od poprzedniego, ale tym razem Apple zrobiło krok milowy. Tytanowa obudowa sprawia, że jest nie tylko odporny na uszkodzenia, ale również bardzo lekki i świetnie się go obsługuje. Miłośnicy fotografowania na pewno będą mieli sporo pozytywnych doświadczeń, bo zarówno zdjęcia portretowe, jak i zoom robią wrażenie. Do wyboru są cztery wersje iPhone 15, ale każdy z nich ma funkcję SOS, czyli wykrywania wypadków i alarmowanie pomocy drogowej. To przełomowe rozwiązanie sprawi, że z pewnością najnowszy model stanie się liderem wśród konkurencji.

Jak nowego iPhone 15 oceniają eksperci?

Użytkownicy iPhone rzadko liczą się z opiniami ekspertów, ale są też tacy, którzy pilnie wsłuchują się we wszystkie komentarze. Co zatem mówią eksperci po debiucie? Opinie tym razem są do siebie zbliżone i większość z nich przewiduje, że stanie się on przebojem. Niektórych może zniechęcić cena, ale za jakość trzeba zapłacić, a posiadacze sprzętu Apple to wiedzą. Specjaliści z branży elektronicznej zachwalają port USB-C trzeciej generacji, który zapewnia szybki transfer danych. Posiadacze urządzeń z Androidem mogą korzystać już z jednej ładowarki, co też jest dużym plusem przemawiającym za sukcesem iPhone 15. Czas oczywiście pokaże, czy sprzedaż rzeczywiście będzie na wysokim poziomie, ale posiadacze najnowszego modelu nie będą zawiedzeni.

Czym wyróżnia się iPhone 15 na tle konkurencji?

Marka Apple sama w sobie wyróżnia się na tle innych producentów, ale jeśli chodzi o najnowszy model, to w szczególności na uwagę zasługuje bateria wykonana w 100%z kobaltu z recyklingu, która w modelu Pro Max umożliwia oglądanie video przez nawet 29 godzin. Posiadacze starych modeli mogą kilkukrotnym stuknięciem w ekran telefonu przenieść dane do nowego iPhone 15, a wystarczy położyć je obok siebie. Jeśli ktoś dotychczas korzystał z Androida, to też nie ma problemu. Do dyspozycji jest aplikacja, dzięki której można przenieść wszystkie dane w ciągu kilku chwil. Na uwagę zasługują też wyświetlacze Super Retina XDR we wszystkich modelach, których nie sposób znaleźć u innych producentów. Nie można zapomnieć też o aparacie, który jest używany dość często przez użytkowników smartfonów. Ten w iPhone 15 robi wyjątkowe zdjęcia, które zaskoczą niejednego profesjonalnego fotografa.

Czy debiut iPhone 15 się udał?

Z pełnym przekonaniem można stwierdzić, że pojawienie się nowego iPhone 15 było udane i wydaje się, że zrewolucjonizuje on rynek. Choć cena jest dość wysoka, to jednak sprzedaż zapowiada się znakomicie, a więc można powiedzieć, że konkurencja zostaje na ten moment w tyle. Wiele nowych funkcji oraz elegancki wygląd udowadniają jedynie to, że Apple jest jedyny w swoim rodzaju i ciężko będzie przebić ten model. W dwóch telefonach zastosowano najnowsze procesory A17 Pro, które są wydajniejsze nawet o 10% w porównaniu do wcześniejszych, co nie wpływa na zużycie baterii, które jest nawet mniejsze. Premiera iPhone 15 była udana, do czego już marka Apple przyzwyczaiła wszystkich na całym świecie.

Artykuł gościnny, przygotowany przez partnera strony.

Udostępnij
Picture of Redakcja

Redakcja

Materiał przygotowany przez redakcję serwisu WarsztaTIK.edu.pl

Ostatnie wpisy